در حال بارگذاری ...

حداقل چیزی که درس خواندن در یک کلاس گروهی دارد بالاتر رفتن حس رقابت و افزایش انگیزه برای درس خواندن است و همچنین امکان مقایسه نتیجه امتحان‌های کلاسی را با سایر دوستان به شما می‌دهد و بهتر متوجه وضعیت درسی‌تان خواهید شد. درس خواندن حس روزمرگی زیادی را در فرد ایجاد می‌کند که تأثیر این موضوع با کاهش کیفیت مطالعه، نمود خواهد داشت، اما در یک کلاس درس این حس به سراغ شما نخواهد آمد و پرسش کلاسی و نوشتن تکالیف موجب خواهد شد تمرکز بیشتری روی دروس بگذارید.

آیدین پالیزبان

زبان

فرزاد صائلی

دینی

حسین پارسی فر

ادبیات

مهدی عبدالهی

گسسته

محمد پازوکی

زیست

با توجه به فضای رقابتی کنکور شاید آماده شدن برای این مساله از سال دوازدهم دیر باشد. دانش آموزانی که هدف خاصی مانند قبولی در یک رشته خاص و یا یک دانشگاه معتبر را دارند از سال دهم برای آن برنامه ریزی و تلاش می کنند.این تلاش شامل گرفتن نتیجه مطلوب در امتحانات ترم اول و دوم سال دهم و یازدهم و یا حتی تثبیت خوانده های این مباحث توسط تست زنی می باشد. اساتید ما با داشتن سوابق بسیار زیاد در تدریس مطالب پایه تا کنکور به شما کمک می کنند تا علاوه بر کسب نتیجه مطلوب در امتحانات دید خود را نسبت به نتیجه کنکور آتی خود قوی تر کرده و بتوانید زودتر از سایر رقبا در این مسیر قدم بردارید.

پیمان فرهپور

مشاور تحصیلی

سعید زعفرانی

ریاضی

یوسف پریشن

مشاور تحصیلی

حامد مولایی

فیزیک

مهدی صابری

فیزیک

داشتن دبیر خصوصی به دانش‌آموزانی توصیه می‌شود که یا یک مطلب را به خوبی یاد نگرفته اند و یا می‌خواهند سطح بالاتری از درس و یا تست زدن را نسبت به دبیر خودشان تجربه کنند. کلاس خصوصی بزرگ‌ترین ویژگی‌اش تمرکز استاد بر روی فرد شماست. در این کلاس‌ها زمان شما صرفاً بر روی مباحثی گذاشته می‌شود که بلد نیستید و یا نیاز به آموزش بیشتری دارید. در بعضی موارد تعدادی از دانش آموزان یک کلاس ممکن است تدریس معلم مدرسه خود را فرانگیرند، در این صورت توصیه می‌شود که کلاس‌های نیمه‌خصوصی تا ۵ نفر تشکیل بشوند و در این کلاس‌ها این درس را فرابگیرند که هم قیمت پایین‌تری نسبت به کلاس‌های خصوصی دارد و هم کیفیت بسیار بالای در حد کلاس خصوصی را دارد.

مهدی صابری

فیزیک

علی دین پناه

مشاور تحصیلی

اساتید همکار

  • ریاضی: هامرز حسینی- محمد اسدالهی-داریوش صادقیانی-آرش عمید-کشت کار-حمید قانع-مهرداد طاهری-سامان سلامیان-شروین سیاح نیا-محسن بهرام پور-امیر مرادیان-امید شیری نژاد-رامین اسلام-مجید محمدی-عادل محمدی نژاد-متین زارع
  • فیزیک: حامد مولایی -آرش موقر نژاد-امیر مرادخان -علی هاشمی-امیر صالحی-عادل قادرپناه - امیر سلیمانی - هومن باستی - خانم منتظر
  • شیمی: مهرداد ملاصالحی-آرش افشار-زنجانی نژاد-رضا بخشیان-امیرحسین کوچیان فر-محمد شیخ الاسلامی-فراهانی-تهرانی-سلطانی
  • زیست: امیر کیوان سیف تبریزی-رضا آذر-سید محمد شاملو-ارغوان جهانگیری-علیرضا خیرخواه-حقانی فر-زهرا همایونی
  • ادبیات: شاهین شاهین زاد-بهزاد رئیس دانا-علیرضا عبدالمحمدی-افسانه عضد-قاضی-حمیدرضا تاجیک
  • عربی: میلاد صادقی -مهران ترکمان-حامد امرالهی-عرب-شاهپور رستی خواه
  • زبان: رضا کیاسالار-مریم آخوندیان-سید علی حسینی پور-روزبه شهلایی-محمدجواد ترکاشوند
  • دینی: روزبه فکری-مهدی قدمیان-محسنی کبیر
  • انسانی: محسن بهادر-حسین خاکساری-پیمان بیگدلی